Oferty pracy

Oligofrenopedagog:

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kobyłce aktualnie pilnie zatrudni pracownika na stanowisko: oligofrenopedagoga.

Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjno –Edukacyjno – Wychowawczy, ul. Nadmeńska 8H, Kobyłka

Wymagania: – wykształcenie kierunkowe (kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki,studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki funkcjonujące również pod nazwą: EIRON (Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną) – znajomość metod i narzędzi diagnostycznych, – umiejętność tworzenia IPET, IPZ.

Obowiązki: – prowadzenie zajęć rewalidacyjno –wychowawczych z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami, – diagnozowanie oraz tworzenie indywidualnych programów.

Mile widziane: – ukończone kursy specjalistyczne, – znajomość alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (m.in. Makaton) Oferujemy: -umowę o pracę na cały etat, – stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy, – istnieje możliwość robienia realizacji stopnia awansu zawodowego.

Zainteresowane osoby spełniające w/w wymagania prosimy o wysyłanie CV na adres:  dyrektor.orew@psoni.waw.pl , kontakt tel. 502 038 575

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Pomoc Nauczyciela:

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kobyłce poszukuje osoby na stanowisko pomocy nauczyciela/wychowawcy. Do obowiązków należy : -pomoc nauczycielowi podczas zajęć rewalidacyjnych poprzez udział w nich a także pomoc w porządkowaniu sali po zajęciach, – dbanie o higienę wychowanków, – karmienie wychowanków, którzy tego wymagają. Co oferujemy? – pracę w miłej atmosferze, -umowę o pracę na pełen etat. Aplikację można składać drogą mailową : dyrektor.orew@psoni.waw.pl , Bądź osobiście w siedzibie placówki: ul. Nadmeńska 8H, 05-220 Kobyłka Kontakt tel.502 038 575 Koniecznie z klauzurą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Fizjoterapeuta:

Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy prowadzony przez
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie aktualnie prowadzi rekrutację na stanowisko: fizjoterapeuty
Wymagania:
– kwalifikacje do zajmowania stanowiska fizjoterapeuty tj. wykształcenie wyższe kierunkowe
– doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną,

Mile widziane:

– kwalifikacje z integracji sensorycznej (SI),
– kwalifikacje z zakresu oligofrenopedagogiki (kurs kwalifikacyjny lub studia podyplomowe).

Oferujemy:
– umowę o pracę na cały etat,
– pracę w systemie dziennym od poniedziałku do piątku,

Aplikację można składać drogą mailową : dyrektor.orew@psoni.waw.pl ,Bądź osobiście w siedzibie placówki: ul. Nadmeńska 8H, 05-220 Kobyłka Kontakt tel.502 038 575

Prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).