Urodziny Patryka :)

W piątek świętowaliśmy 16 urodziny Patryka :) był przepyszny tort i fotobudka i oczywiście, jak to przy urodzinach bywa – głośne śpiewanie ” Sto lat” oraz tańce hulańce :) Patryś Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :)<3  

Wierszem i Sercem Malowane :)

W ubiegły wtorek część naszych wychowanków z Ośrodka przy ul. Piłsudskiego 13 wzięło udział w Przeglądzie Artystycznym “Wierszem i Sercem Malowane” .  Oprócz aktywnego udziału w części plastycznej – Sanie Świętego Mikołaja – nasi Wychowankowie wykazali się także umiejętnościami aktorskimi występując w przedstawieniu “Świąteczna zima” reżyserii Pani Patrycji.  :)

Podziękowania!

Dziękujemy serdecznie Pani Sylwii Malinowskiej oraz uczniów z Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wołominie za paczkę z żywnością! <3 Dzięki niej nasi Wychowankowie z Terapeutami przygotują świąteczne potrawy na najbliższe Spotkanie Wigilijne naszego Ośrodka :)

Dzień Ozdób Świątecznych :)

W poniedziałek na Trzynastce został zorganizowany Dzień Ozdób Świątecznych. Przy świątecznych piosenkach, nasi wychowankowie wraz z zaproszonymi Rodzicami oraz terapeutami przygotowali drewniane ozdoby oraz bardzo kolorowe wieńce :) Dziękujemy Mamie Dominiki i Mikołaja za wizytę i pomoc :)

ho ho ho :)

Czy odwiedził Was dziś Święty Mikołaj? Bo w naszym ośrodku już wczoraj pojawiły się dwie brodate postacie – na “13” Święty Mikołaj Patrycjusz a w Ośrodku przy ul. 1go Maja 36 Święty Mikołaj Zbyszek :) Każdy z wychowanków otrzymał wesoły i uśmiechnięty prezent :) Korzystając z okazji wręczyliśmy również laurkę Naszemu Wychowankowi, Mikołajkowi – z … Czytaj dalejho ho ho :)

Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

“Przeczytałam kiedyś wypowiedź pewnego neurologa, że największą nagrodą za wszystkie jego trudy życia jest kontakt z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Teraz to rozumiem. Moi podopieczni mają na stałe uszkodzone mózgi, nie umieją kombinować, manipulować, świat rozumieją sercem. Po prostu czują, co jest człowiekowi najbardziej potrzebne. My często o tym zapominamy, zabijamy uczucia i pragnienia, bo mózg … Czytaj dalejMiędzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

Cygańskie rytmy w OREW-ie :)

Przyszedł czas na krótką fotorelację z andrzejkowej imprezy naszych wychowanków :) W tym roku na parkiecie królowały cygańskie rytmy, a co za tym idzie falbany, świecidełka i kolorowe chusty :) Zakwasy na nogach w dniu następnym – obecne, także Andrzejki uważamy za udane :)  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress