W krainie Świętego Mikołaja….

W poniedziałek nasi wychowankowie odwiedzili Wielką Fabrykę Elfów, by pomóc Elfce Słonecznik odnaleźć składniki do magicznego Eliksiru Magii Świąt :) Wykonaliśmy szereg łatwych i trudnych zadań, ale na samym końcu – w nagrodę – poznaliśmy najsłynniejszego Starszego Siwego Pana – Świętego Mikołaja :) Napisaliśmy także listy do niego – teraz nic tylko czekać co nam przywiezie :) To … Czytaj dalejW krainie Świętego Mikołaja….

W poniedziałek odbył się wyjątkowy koncert Filharmonia Narodowa w Warszawie. Wyjątkowy, gdyż z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wszyscy, wychowankowie i terapeuci, ubrali stroje galowe i kotyliony w kolorze biało-czerwonym. To było wspaniałe słuchowisko, dziękujemy bardzo za wizytę :)  

W ubiegły wtorek naszych wychowanków z budynku przy ul. 1go Mają odwiedzili wolontariusze ze Sportowa Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wołominieprzynosząc słodkie łakocie oraz przyjemne brzmienia gitary :) dziękujemy za wizytę i zapraszamy ponownie :)

Teatrzykowo :)

W czwartek gościliśmy Artystów z Teatr Urwis z Krakowa ze spektaklem pt. “Kopciuszek”. :) Jak zawsze było bardzo dużo śmiechu i tańców :) dziękujemy bardzo za wizytę i czekamy na kolejną! :)

Urodzinowo na Maja :)

Urodzinowo w ośrodku na 1 Maja a szczególnie w grupie „G”, 3 listopada Krzyś obchodził swoje 18 urodziny, nie obyło się bez tortu, tradycyjnego STO LAT. Oraz życzeń. :), Toć to już dorosły facet :) Również jego trochę starszy kolega Patryk obchodził 10 listopada swoje urodziny, już 22. :) Było też tortowo i smacznie. Solenizantom … Czytaj dalejUrodzinowo na Maja :)

Dzień Dyni na Maja :)

W środę nasi wychowankowie z Maja świętowali Dzień Dyni! Z tej okazji wraz z terapeutami przygotowali babeczki oraz pokolorowali dynie :) Dodatkowo, grupa Pana Arka przygotowali pajęczynę z pająkami – by dodać trochę Halloweenowego klimatu ;)  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress