Zajęcia sensoryczne :)

Panowie z “13” najbardziej lubią zajęcia sensoryczne. Wtedy, kiedy można się trochę pobrudzić a przy okazji dostarczyć różnych bodźców. ;) Tu zajęcia z użyciem pianki mydlanej o zapachu winogronowym i malinowym :)

Wizyta Teatru Urwis :)

W ubiegły czwartek odwiedzili nas artyści z Teatr Urwis z Krakowa z przedstawieniem pt. “Morska przygoda” :)było dużo śmiechu i zabawy, a oto w tym wszystkim chodzi! Dziękujemy za wizytę i z niecierpliwością czekamy na kolejną ;)

Jesienny spacer:)

W poniedziałek nasi wychowankowie z “13” wraz z terapeutami wybrali się na spacer do pobliskiego lasu. Cel był prosty: zbieramy kolorowe, jesienne liście :) Były one wykorzystane dzień później, przez Marysię i Olka, którzy ( podczas gdy ich koledzy i koleżanki byli na hipoterapii i zajęciach indywidualnych), przygotowali, wraz z p. Sylwią, piękne ozdoby na … Czytaj dalejJesienny spacer:)

Dzień Komisji Edukacji Narodowej :)

W piątek w budynku przy ul.Piłsudskiego 13 obchodziliśmy Dzień Komisji Edukacji Narodowej :) Z tej okazji kilka dni wcześniej Hubert przygotował kolorowe świnki skarbonki, które następnie, w piątek, każdy z pracowników ozdobił zgodnie z własnymi gustami :) Dodatkową atrakcją był wernisaż karykatur terapeutów, pracujących na “13” :) ( tydzień wcześniej każdy z nich losował osobę, … Czytaj dalejDzień Komisji Edukacji Narodowej :)

Życzenia

Wszystkim Pracownikom naszego Ośrodka, z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej życzymy dużo uśmiechu i radości. Kreatywności, cierpliwości i siły na wyzwania jakie daje nam zawód pedagoga. W imieniu wychowanków OREWu : dziękujemy, że jesteście ❤️  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress