Dzień Dziecka na Trzynastce :)

Już w piątek wyjątkowe święto tych małych i tych dużych :) Na Trzynastce świętowanie trwa już od wtorku :) Idealny przepis na Dzień dziecka? Połączenie czekoladowej fontanny z owocami i do tego bańki mydlane :) Wystarczy spojrzeć na zdjęcia :>  

Czy już pisaliśmy, że nasi wychowankowie lubią pichcić? Ci, uczący się na “Trzynastce” przygotowali w ubiegły wtorek pyszną sałatkę z tuńczykiem i ryżem :) Ciekawe co dziś wymyślą? :)

Spartakiada 2018 :)

Sobotnie popołudnie spędziliśmy czas na Stadionie Huragan. Powód dla każdego mieszkańca Wołomina i okolic był znany – XVIII Spartakiada. Jak co roku zawody sportowe zorganizowała Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Arka” :) W takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć naszych wychowanków! Każdy udział w danej konkurencji kończył się zwycięstwem i medalem :) Z racji pełnoletności Olimpiady imprezę … Czytaj dalejSpartakiada 2018 :)

Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną :)

W ubiegłą niedzielę, w ramach Dni Wołomina, obchodziliśmy Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną pod hasłem „Więcej nas łączy niż dzieli” . Wydarzenie rozpoczęła Msza Święta w Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej, natomiast po Mszy odbył się przemarsz ulicami miasta z udziałem orkiestry dętej. Po części oficjalnej dalsze obchody Dnia Godności odbyły się, jak co roku, … Czytaj dalejDzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną :)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress