Teatr Urwis i Pippi Wędrowniczka :)

W ubiegły czwartek odwiedził nas zaprzyjaźniony Teatr Urwis z Krakowa wraz z Pippi Wędrowniczką, która przemierzała świat w poszukiwaniu swojego Ojca :) To był naprawdę wspaniały występ pełny śmiechu i radości! :)  

Protest pod Sejmem !

Dzisiaj w Warszawie odbył się zbiorowy, zaplanowany protest rodziców i opiekunów osób z niepełnosprawnościami.  Nie zabrakło przedstawicieli naszego Zarządu Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie.  Mamy nadzieję, że wspólnie uda się osiągnąć zamierzony cel – bo “Jedyną niepełnosprawnością w życiu, jest złe nastawienie”  dyr. Marcin Maćkowiak

15-ste urodziny Patki :)

Dziś swoje 15ste urodziny obchodziła nasza urocza Patrycja  Oczywiście, jak to bywa w przypadku urodzin, nie mogło odbyć się bez wspólnego zaśpiewania “100 lat” oraz pysznego tortu  Patrycjo! Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze! Dużo uśmiechu i radości :)  

Poetyckie warsztaty kulinarne :)

Wiosna nie tylko za oknami, ale także i w kuchni u naszych wychowanków na 1- go Maja 36 W ramach warsztatów kulinarnych, z pomocą swoich terapeutów, przygotowali ciasto o pięknej, smacznej nazwie – “Wiosenna poezja” 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress