Wielkanocne spotkanie :)

W naszym ośrodku odbyło się dziś wielkanocne spotkanie, które uroczyście otworzył p. Dyrektor wraz z Przewodniczącą Zarządu PSONI Koło w Wołominie. Dzięki naszym Rodzicom oraz ciężkiej pracy naszych terapeutów stoły uginały się od świątecznych dań, w tym pysznych bab i babeczek :) Niespodziewanie, naszych wychowanków odwiedził wielkanocny zajączek, który zostawi im słodką niespodziankę :) To było bardzo … Czytaj dalejWielkanocne spotkanie :)

Porządki :)

U naszych wychowanków przygotowania do wiosny trwają pełną parą! Po utopieniu Marzanny, przyszła pora na ośrodkowy ogródek. Proszę tylko spojrzeć jakich mamy utalentowanych ogrodników   

Najpiękniejsza palma w OREW-ie :)

W OREW przy ul. Piłsudskiego 13 został ogłoszony konkurs na Najpiękniejszą Palmę Część wychowanków przygotowała swe dzieła w domu, a część w ośrodku na zajęciach Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali wyników konkursu. Komisja konkursowa, po obejrzeniu pięknych palemek, stwierdziła, że….WSZYSCY wychowankowie zwyciężyli ! A jak konkurs to i nagrody Dyplomy i małe słodkie co nieco rozdał … Czytaj dalejNajpiękniejsza palma w OREW-ie :)

Wycieczka na Wystawę Klocków Lego :)

We wtorek nasi Wychowankowie wybrali się wraz z Terapeutami na Wystawa Budowli z Klocków LEGO, która miała miejsce na Stadionie Narodowym w Warszawie :) Mogliśmy obejrzeć figury postaci ze świata komiksów, bajek a także ze świata sportu (musieliśmy w końcu mieć zdjęcie z “Lewym” ;) ) :) To była wspaniała wycieczka!  

Spot 1%

Zwracamy się z ogromną prośbą o przekazywanie 1 % podatku dla naszego Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego prowadzonego przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie. KRS 0000 423649 konieczny dopisek: PSONI Koło w Wołominie Dziękujemy :)  

Ośrodkowa Marzanna :)

Wychowankowie z OPDP przygotowują się do Pierwszego Dnia Wiosny! :) Dzięki lekcjom z Panem Zbigniewem wiedzą jak porządnie tą porę roku przywitać :) Wspólnymi siłami skonstruowali cudowną Marzannę :)

W ubiegłym tygodniu naszych wychowanków odwiedził Pan Bartek Sikorski. Jego wizyta oznaczała jedno – turnus w kombinezonach Thera Suit. A tak oto wytrwale ćwiczyli Grześ, Mania i Alek :)  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress