Wiosna ach to Ty!

Choć mróz za oknem, na “Trzynastce” czuć wiosnę – i nie tylko tą w sercu, ale i także na tablicy ;) Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji :)  

Dzień Dinozaura

Z okazji Dnia Dinozaura- każdy z wychowanków miał za zadanie pomalowanie swojego dinozaura, który przygotował dla niego wychowawca. Nauczyciele -terapeuci opowiedzieli o tych prehistorycznych stworzeniach, a wychowankowie poznali ich zwyczaje i zachowania. Wszyscy czekają na film Park Jurajski, który już niebawem będziemy oglądać.

Zajęcia z c-eye

Dzisiaj wychowankowie z OREW, przy ul. I Maja 36 mieli ciąg dalszy zajęć terapeutycznych z wykorzystaniem aparatu c-eye pro. Zajęcia prowadziła Pani Anna logopeda oraz Pan Dyrektor. Podczas zajęć ćwiczono m.in. zakres widzenia oraz animacje terapeutyczne z wykorzystywaniem plansz dydaktycznych.  

Urodziny Katarzyny :)

Wczoraj świętowaliśmy 20 urodzinki Katarzynki :) Oczywiście, jak to przy urodzinach, nie mogło zabraknąć pysznego (naprawdę bardzo pysznego) tortu oraz głośnego śpiewania “100 lat” :) Katarzyno, jeszcze raz wszystkiego naaaaajlepszego!       

odwiedziny

W tym tygodniu naszych wychowanków odwiedzili artyści z Filharmonia Narodowa w Warszawie prezentując nam dzieła Ludwig van Beethoven’a oraz Teatr Urwis z przedstawieniem “Król zwierząt”. Tego typu wizyty bardzo cieszą naszych wychowanków, powodując, że na ich twarzach pojawia się uśmiech – i o to chodzi :)  

Ostatki w OREW-ie :)

Pora już pożegnać okres karnawału. W naszym ośrodku zrobiliśmy to tradycyjnie – organizując imprezę ostatkową  Te niezwykłe spotkanie poprowadził niezawodny „Margo” zespół muzyczny i Dj , któremu bardzo dziękujemy!  Poczuliśmy miłość w rytmie reggae i powyginaliśmy śmiało ciało niczym hawajskie tancerki  Dziękujemy wszystkim za przybycie, szczególnie naszym Absolwentom  

Tydzień warzywny na Trzynastce :)

Ubiegły tydzień na Trzynastce minął pod znakiem poznawania warzyw :) (Oczywiście z małą przerwą na Tłusty Czwartek, gdyż nie samymi warzywami człowiek żyje ;) ). W ramach zajęć plastyczno – kulinarnych poznaliśmy cebulę, marchewkę, ziemniaka i brokuła. Był to bardzo kolorowy i smaczny, a przede wszystkim pouczający tydzień :)  

W ubiegłym tygodniu wychowankowie p. Haliny korzystali z zajęć multimedialnych z użyciem programu “Mówiące obrazki” oraz poznawali się z sensorycznymi misiami :)  

Dzień Pizzy na Maja :)

Dziś nasi wychowankowie z OREW przy 1-go Maja 36 świętowali dzień najsmaczniejszej potrawy na świecie – Dzień Pizzy  Nasi Łasuchowie przygotowali jej dwa rodzaje po czym spałaszowali ze smakiem 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress