Dzień Babci i Dziadka na “Trzynastce” :)

W ostatni wtorek na “Trzynastce” obchodziliśmy nieco spóźniony Dzień Babci i Dziadka :) A co najbardziej kojarzy się z tymi członkami rodziny? Oczywiście słodkie wypieki! :) I tak było u nas. Wspólnie upiekliśmy pyszne, kruche ciasteczka. Były maślane, cynamonowe oraz czekoladowe – pycha  Nasi wychowankowie mieli także niespodziankę dla swoich Dziadków – z niewielką pomocą terapeutów przygotowali drobny upominek, … Czytaj dalejDzień Babci i Dziadka na “Trzynastce” :)

Życzenia

“Bóg nie mógł być wszędzie, dlatego stworzył Babcie i Dziadka.” Wszystkim Babciom i Dziadkom naszych wychowanków życzymy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, uśmiechu oraz pozytywnej energii i siły do rozpieszczania swoich wnuków :)  

Informacja od Zarządu PSONI Koło w Wołominie

INFORMACJA Zarząd Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie (dalej: Zarząd PSONI Koło w Wołominie) informuje, iż w związku ze złożonym przez panią Bożenę Mielczarek w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie w Wydziale do spraw korupcji, zawiadomieniem o popełnieniu przestępstwa przez Zarząd PSONI Koło w Wołominie, a następnie publikacji przez panią … Czytaj dalejInformacja od Zarządu PSONI Koło w Wołominie

Impreza karnawałowa “Kicz Party” :)

Wczoraj nasz OREW ogarnął karnawałowy szał imprezowy! :) A to za sprawą DJ Patki,która z pomocą terapeutów z “13”, przeniosła naszych wychowanków w czasy lat 80. i 90. oraz najbardziej kiczowatych piosenek, które wówczas były “na czasie” :) Było m.in. “Coco Jumbo”, “Majteczki w kropeczki” oraz hity królowej Disco polo – Shazzy i PapaD. Na specjalne życzenie naszych wychowanków … Czytaj dalejImpreza karnawałowa “Kicz Party” :)

Wizyta Teatru Urwis :)

W poniedziałkowy ranek odwiedził nas Teatr Urwis z Krakowa ze spektaklem “Żabi Król”. Jak zawsze, przy wizycie tych wyjątkowych gości, nie zabrakło śmiechu i…tańców :) Serdecznie dziękujemy za wizytę i z nieukrywaną niecierpliwością czekamy na kolejną :)  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress