Ostatkowa impreza w OREW-ie :)

Miły początek po odpoczynku – poniedziałkowo imprezowo :) Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na imprezę “ostatkową” w budynku OREW, ul. Piłsudskiego 13 :) Imprezę poprowadzi: DJ Mikołaj :) Imprezę w rytmie: bajkowo – przebojowo :) Mile widziane, a wręcz wskazany ubiór “bajkowy” – chcemy przywitać Smerfa, Gumisia, Małą Mi, Tygryska, Królewnę Śnieżkę – przywitamy też i Bukę :) … Czytaj dalejOstatkowa impreza w OREW-ie :)

Wygrany konkurs dla PSONI Koło w Wołominie :)

Chwalimy się :)  Nasza niezawodna Pani Monika Kurek – pięknie rozpisała po raz kolejny konkurs na rzecz integracji i aktywizacji osób niepełnosprawnych. Dzięki Pani Monice wygraliśmy ten konkurs i dostaniemy pełną wnioskowaną kwotę, którą przeznaczymy na realizację zadania publicznego. Bardzo serdecznie dziękujemyi cieszymy się, że nasi wychowankowie skorzystają z tego konkursu. :) – bo przecież … Czytaj dalejWygrany konkurs dla PSONI Koło w Wołominie :)

Walentynkowo na “4”

“Serce to najpiękniejsze słowo świata, Serce to w życiu najcudniejszy skarb, Serce – miłości hymn co w słońce wzlata, To baśń skrzydlata to szczęście i zaklęty czar …. “ Kilka ujęć z "4" z okazji zbliżającego się święta :) "Serce to najpiękniejsze słowo świata, Serce to w życiu najcudniejszy skarb,Serce – miłości hymn co w … Czytaj dalejWalentynkowo na “4”

Dzień numeru alarmowego w OREW, ul. I Maja 36

Zawód strażaka zalicza się do zawodów o wysokim stopniu ryzyka. Kojarzony jest zazwyczaj z gaszeniem pożarów i chociaż stanowią one jeden z elementów codziennej pracy to, obok udziału w akcjach ratowniczo-gaśniczych, do zajęć strażaków należy także działalność ratownicza, likwidowanie wszelkich zagrożeń o charakterze chemicznym, radiologicznym, ewakuacja ludności z zagrożonego terenu, likwidacja zagrożenia wodnego i drogowego. … Czytaj dalejDzień numeru alarmowego w OREW, ul. I Maja 36

Smacznie i pysznie na I Maja 36 :)

Tradycyjne, chrupkie ciastka o słodkim smaku, w kształcie złożonej kokardki, smażone w głębokim tłuszczu i posypywane cukrem pudrem. Najczęściej spożywane w czasie karnawału i tłustego czwartku lub na ostatki, czyli we wtorek przed Środą Popielcową. Wyrabiane są z ciasta śmietanowego zbijanego i smażone jak pączki to po prostu faworki :) lub zwane inaczej:chrusty, chruściki :) … Czytaj dalejSmacznie i pysznie na I Maja 36 :)

Karnawał na “Miłej” :)

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszych wychowanków na imprezę karnawałową, która odbyła się w środę (8-02-2017 r.) w Zespole Szkół Specjalnych, ul. Miła 22 w Wołominie. W szczególności podziękowania kierujemy do p. Violetty Kasińskiej, która w imieniu Pani Dyrektor Hanny Szyszkowskiej dzwoniła do dyrektora OREW-u z miłym zaproszeniem.  Było nam bardzo przyjemnie i bardzo miło. … Czytaj dalejKarnawał na “Miłej” :)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress