Knedle ze śliwkami i z truskawkami mmm

Wszyscy czekali na czwartek :) Dzisiaj robiliśmy knedle ze śliwkami i z truskawkami :) + musssss owocowy i kajmak gotowany na mlllllleku :) brzmi pysznie i tak też smakowało :) Więcej zdjęć na: https://goo.gl/photos/bbdtbbwjqfABfKTcA  

*** INFORMACJA ***

*** INFORMACJA *** Informujemy, że 31 X 2016 roku (tj. poniedziałek) – OREW pełni dyżur opiekuńczo- wychowawczy w godzinach: 7:00-16:00 Więcej informacji otrzymacie Państwo w zeszycie korespondencji.

Warsztaty zoologiczne w OREWie

Dzisiaj OREW opanowały gryzonie i kilka węży :) Dzięki uprzejmości p. Katarzyna Kotkiewicz Warsztaty zoologiczne dla dzieci wychowankowie mogli zobaczyć prawdziwego węża,szczurki, białego jeża – a nawet mieć go na szyi czy też głowie :) Pani Katarzynie serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie i dziękujemy za odwiedziny :) Już z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie :)

Już wiemy jak przeciwdziałać chorobom…

Kilka wieści z OREW, ul. I Maja 36 :) Jesienne przeziębienia. W tamtym tygodniu omawialiśmy jak nie zachorować jesienią. Młodzież dowiedziała się o zapobieganiu chorobom poprzez odpowiednią dietę, ubiór oraz szczepienia. W tym celu stworzyliśmy postać, którą ubraliśmy odpowiednio do aktualnej pory roku, ugotowaliśmy rozgrzewającą, pełną witamin zupę krem z warzyw.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress