Wiosna w pełni!

Bardzo chcieliśmy zaprezentować efekty jesiennej pracy naszej zdolnej młodzieży, z której wyrosły tak piękne i barwne kwiaty, ciesząc oko każdego kto wyjrzy przez okno lub wyjdzie je podziwiać na podwórko :) Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz profil :)

Sesja w Grocie Solnej

W dniu dzisiejszym odbyła się wycieczka do Groty Solnej w Zielonce :) Podczas 45-minutowej sejsji w grocie, wychowankowie słuchali odprężającej muzyki i wdychali wydobywające się z beczki powietrze bogate w mikroelementy :) Klimat i nastrój malowały uśmiech na twarzach dzieci :) Więcej zdjęć znajduje się na facebooku naszego Koła :)

Koncert Zespołu MARGO

21.04.2016r. (czwartek) byliśmy uczestnikami znakomitego koncertu Zespołu MARGO, który odwiedził naszą placówkę :) Na twarzach dzieci od razu pojawił się uśmiech i chęć do wspólnej zabawy! a tej nie było końca ;-) Zobaczcie sami bogatą galerię na naszym facebookowym profilu :)!

Dzień Gier Planszowych

Dzisiaj nasz ośrodek ogarnęła istna planszówkomania! :) Jednak zanim przeszliśmy do rozgrywek poznaliśmy troszkę historii ich powstania.. Dowiedzieliśmy się, że ojczyzną gier jest Mezopotamia, “Chińczyk” jest reinkarnacją dawnej gry Pachisi powstałej ok 500 r. p.n.e., wiemy skąd się wzięła kostka do gry oraz poznaliśmy nieocenione zalety grania w gry planszowe:) Zapraszamy do fotorealcji tutaj :)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress