Dzień Chemika

W środę nasz ośrodek zamienił się w pracownię chemiczną :D Pani Basia, Pan Mateusz i Pan Witek przeobrazili się w „profesjonalnych” chemików! Eksperymentów nie było końca, a wszystkie przygotowane ze składników dostępnych w…. każdej kuchni. Po więcej zapraszamy tutaj:)

Spotkanie z muzyką

15 lutego odbył się koncert tematyczny: “Muzyczne kontrasty – dla młodzieży oraz Podróż za jedną nutę – dla dzieci” Nasi wychowankowie wysłuchali szerokiej gamy utworów z róznych epok, stylów i gatunków, dzięki trójce znakomitych instrumentalistów, grających na akordeonie, gitarze i wiolonczeli :) To było bardzo żywiołowe spotkanie, kolejne już za miesiąc:)

Kupony rabatowe

Drodzy Rodzicie! Mamy do rozdania 3 kupony rabatowe na wystawę: DINOZAURY NA ŻYWO. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr telefonu: 22 787 95 60 Więcej informacji tutaj: http://www.dinozaurynazywo.pl/

Witamy po feriach!

Witamy po feriach! Mamy nadzieję, że nasi wychowankowie trochę odpoczęli i są gotowi do pracy w drugim semestrze :) Dzisiejszy dzień zapowiada się bardzo romantycznie… a to za sprawą odbywających się Walentynek:) Już niebawem zdradzimy więcej szczegółów, a teraz zacieramy ręce z niecierpliwości przed otwarciem skrzynki walentynkowej;) Do usłyszenia wkrótce :)

Z przykrością informujemy, że w dniu 29.01.2016r. zmarł nasz wychowanek Krzysztof Wolniewicz. Pogrzeb odbędzie się w najbliższą środę, tj. 03.02.2016r. o godz. 13.00 w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Duczkach. Rodzinie Krzysia składamy szczere wyrazy współczucia.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress