Z wizytą w Warszawie

Nasza młodzież kilka dni temu pojechała do Warszawy, by zobaczyć tegoroczną, świąteczną dekorację, a także odwiedzić Zamek Królewski. Podczas lekcji muzealnej “Wizyta u króla”, uczniowie poznali życie dworskie i funkcję ceremoniału.  Wędrówka po wybranych salach byłą okazją do rozmowy o życiu codziennym i przywilejach władzy królów polskich.

Spotkanie wigilijne

13 grudnia dzięki uprzejmości Dyrektor Przedszkola nr 9 im. „Jasia i Małgosi’ – Marii Krukowskiej, odbyło się spotkanie wigilijne , które zorganizował Ośrodek Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczy w Wołominie. Dyrektor placówki Marcin Maćkowiak w imieniu swoim oraz Zarządu Koła przywitał serdecznie gości, w tym: rodziców z dziećmi, pracowników, absolwentów, wolontariuszy, członków Koła w Wołominie, … Czytaj dalejSpotkanie wigilijne

Pokaz chemiczno – magiczny

W czwartek naszym gościem był Damian Spętany, prezentując się w roli zwariowanego naukowca… Jego chemiczno-magiczny pokaz to pełne chemiczne show z wykorzystaniem najciekawszych i najbardziej efektownych reakcji chemicznych oraz przemian fizycznych zachodzących w przyrodzie Doświadczenia jakie mogliśmy obserwować to m.in. : magiczne kolory czyli badanie odczynu pH, chemiczna lokomotywa, chemiczne ciasto babuni, różne rodzaje spalania, … Czytaj dalejPokaz chemiczno – magiczny

Spotkanie wigilijne

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami oraz członków Stowarzyszenia, na uroczystą Wigilię, która odbędzie się 13 grudnia o godz. 12.00 w Przedszkolu nr 9 im.”Jasia i Małgosi” w Wołominie. Zachęcamy do przygotowania jednej potrawy na wspólny, wigilijny stół :)

Andrzejki

W ubiegłym tygodniu w naszym Ośrodku odbyły się tradycyjnie andrzejki. By dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku ;-)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress