Z blaskiem i precyzją

29.09.2014r. w OREW odbył się niezwykły koncert.. Swoją obecnością zaszczycili nas artyści Filharmonii Narodowej, prezentując możliwości brzmieniowe trzech instrumentów: głosu, trąbki i fortepianu. Fotorelacja na facebooku, zapraszamy!

Jesień się zaczyna..

Nie mamy żadnych wątpliwości, że jesień już nadeszła, wraz z nią niemiłe ochłodzenie, deszcz, wiatr i obniżony nastrój..  Jeśli jesteście ciekawki, jak sobie z tym radzą nasi podopieczni to zapraszamy na nasz facebookowy profil :)  

Spotkanie z filharmonią

29 września 2014r. serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież na spotkanie z filharmonią, pod hasłem: Z blaskiem i precyzją/ w labiryncie dźwięków Spotkanie odbędzie się w OREW przy ul. Piłsudskiego 13 o godz. 13.30

Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne, czwartkowa wycieczka do Leśniakowizny z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka, zostaje przesunięta na inny termin, który podamy na bieżąco.

Dzieje się..

Za nami już zajęcia kulinarne, basen, terapia z udziałem psiego terapeuty Amisia oraz wiele innych dobrze znanych, a także nowych zajęć. Zachęcamy do odwiedzin na naszym profilu.  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress