“Pinokio”

W czwartek w naszym Ośrodku ponownie gościliśmy aktorów Teatru Urwis z przedstawieniem pt: “Pinokio”.Pinokio, drewniany pajacyk, uczył dzieci podejmowania wyborów między dobrem a złem. W nagrodę za dobre zachowanie spełniło się jego największe marzenie – został prawdziwym chłopcem:) 

Bal Integracyjny 19.05.2014r.

Dnia 19 maja 2014 roku Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wołominie zorganizowało Bal Integracyjny w ramach obchodów Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie. Bal odbył się w Miejskim Domu Kultury przy ul. Mariańskiej 7 w Wołominie.  Patronat nad całą imprezą objęli: Starosta Wołomiński, od którego organizatorzy otrzymali dofinansowanie na występy artystów … Czytaj dalejBal Integracyjny 19.05.2014r.

Lekcja biblioteczna

W czwartkowe popołudnie, grupy edukacyjno -terapeutyczne, po raz kolejny odwiedziły pobliską bibliotekę. Tym razem nasi pilni uczniowie poznali historię niezwykłego i kraciastego słonia Elmera, wykonali pracę plastyczną, a na koniec sami wybrali książki, które mogli wypożyczyć do domu.

Ostatni dzwonek!

Zgłoszenia udziału w Dniu Matki i Dziecka, który odbędzie się 24.05.2014 (sobota), jak również uczestnictwa w XIV Gminnej Spartakiadzie Osób Niepełnosprawnych,  przyjmujemy tylko do jutra :)

Wycieczka do warszawskiego ZOO

Dnia 09.05.2014r. wybraliśmy się na wycieczkę do warszawskiego ogrodu zoologicznego. Mieliśmy dużo szczęścia, ponieważ ominęła nas niesprzyjająca aura pogodowa ;) Więcej szczegółów z wycieczki na naszym profilu na facebooku. Zapraszamy ! Chociaż prognozy na piątkową wycieczkę do ZOO nie były zbyt optymistyczne, nam udało się przegonić ciemne chmury i… Opublikowany przez PSONI Koło w Wołominie Sobota, … Czytaj dalejWycieczka do warszawskiego ZOO

Basen

Już kolejny rok nasi podopieczni z grup A i B, mają możliwość korzystania z miejskiego basenu w Wołominie. Efekty systematycznej pracy widać już od dawna, uwierzcie nam na słowo, bo naprawdę pływają bardzo profesjonalnie! :)

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress