Facebook

Przypominamy, że najświeższe informacje i zawsze aktualne zdjęcia znajdą Państwo na naszym profilu na facebooku :)  Tam dowiecie się jakie zwierzęta gościły ostatnio w naszym Ośrodku, a także kto odwiedził nas w piątkowe popołudnie…   Nie zastanawiajcie się dłużej! Odwiedźcie naszą stronę :)

“Alladyn Jr”

Nasza młodzież dość szybko nadrabia zaległości kulturalne :) Już drugi raz w tym miesiącu odwiedziliśmyTeatr Roma! ALADYN Jr to – w wersji Disneya – ekranizacja popularnej baśni wzbogacona o muzykę tak znakomitą, że zarówno ścieżka dźwiękowa filmu, jak i główna piosenka (A Whole New World) otrzymały Oscary za 1992 r. (za Najlepszą Muzykę i Najlepszą … Czytaj dalej“Alladyn Jr”

Dzień Niemiecki

Razem z pierwszym Dniem Wiosny, obchodziliśmy Dzień niemiecki :-) Dzień rozpoczęto krótką prezentacją nt. historii Niemiec, pięknych miast, krajobrazów, obyczajów i oczywiście kulinariów. Dla fanów motoryzacji nie mogło zabraknąć znanych niemieckich marek samochodowych! ;) Po prezentacji wspólnie przygotowaliśmy plakat, po którym uczyliśmy się niemieckich słów powitania, pożegnania – co wcale nie było takie proste ;) … Czytaj dalejDzień Niemiecki

“Mały Książę” w Teatrze Roma w Warszawie

Któż z nas nie czytał w dzieciństwie Małego Księcia? :) Historia chłopca o dorastaniu do wiernej miłości, do prawdziwej przyjaźni, a także odpowiedzialności za drugiego człowieka, ukazała nam się na nowo, a to za sprawą bajecznie przedstawionego, muzycznego spektaklu Mały Książe, odgrywanego w Teatrze Roma w Warszawie.  

Eweliny urodziny!

Kolejne urodziny w grupie “C” już za nami.. :) Tuż po Kasi, swoje święto obchodziła Ewelina. Nie zabrakło oczywiście odśpiewania ‘stu lat’, życzeń, buziaków, pysznego tortu i dobrej zabawy :)  Ewelinie jeszcze raz życzymy samych radosnych dni i duuuuużoo zdrowia! 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress