Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia, nasze Babcie i Dziadkowie, obchodzili w OREW swoje świeto!:) Prowadząca całą imprezę – pani Beata, przygotowała dla gości mnóstwo atrakcji w stylu lat 70-tych. W naszym Barze Mlecznym, przy stoliku z goździkiem, można było napić się kawy lub herbaty. Obowiązkowo trzeba było zapisać się na liście kolejkowej! ;) W dalszej części obejrzeliśmy Polską Kronikę Filmową, wspólnie śpiewaliśmy stare przeboje, objadaliśmy się słodkościami, a przede wszystkim świetnie bawiliśmy :)

Mamy nadzieję, że wszystkim się podobało.

Bardzo dziękujemy za obecność :)

DSC02397

Czytaj dalejDzień Babci i Dziadka

Zaproszenie na Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków z okazji ich Święta, na wspólną zabawę,  która odbędzie się 21.01.2014r.  o godz. 10.00 w Ośrodku przy ul. Piłsudskiego 13. Mile widziane rodzinne pamiątki :) …a jeśli już teraz jesteście ciekawi z z czego składa się Super Babcia i Super Dziadek, koniecznie przyjrzyjcie się obrazkom poniżej :-)

Zaproszenie

Teatr Urwis oraz OREW po raz kolejny  serdecznie zapraszają na spektakl pt: “Kopciuszek”, który odbędzie się 16.01.2014 o godz. 11.00 :) Tuż po nim zapraszamy także na Bal Karnawałowy! Więcej szczegołów wkrótce.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress