Się dzieje..!

Jeśli zastanawia Was, jakie jesienne smaki zagościły ostatnio na talerzach dzieci, święto jakiego kraju obchodziliśmy w piątek,  kto był na wycieczce w Sali Doświadczania Świata, koniecznie zajrzyjcie  na nasz fanpage na facebooku! Tam zawsze najświeższe wiadomości! :)

Podziękowania

Podziękowania dla Pana Pawła Jarosz oraz Roberta Jarosz z Firmy ARTBUD przedstawiciela handlowego OKNOPLAST za bezinteresowną pomoc, dzięki której mamy nowe okna i drzwi w budynku OREW przy ul. 1go Maja 36 Dziękujemy!!! Wychowankowie i Pracownicy oraz Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wołominie

Nasze nowe sale!

Budynek przy ul. 1-go Maja w końcu może pochwalić dwiema nowymi salami edukacyjnymi, Salą Doświadczenia Świata z łóżkiem wodnym, salą logopedyczną, dodatkową „Małą salę rehabilitacyjną” oraz pomieszczeniem sanitarnym. Zobaczcie zdjęcia!

Cukierkowa Sowa

01.10.2013 wybraliśmy się na wycieczkę do warszawskiej Cukrowej Sowy, gdzie dowiedzieliśmy się jak przygotowuje się cukierki i lizaki :) Słodkości dostaliśmy także do domu! :)  Zapraszamy do pełnej relacji na facebooku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress