Teatrzyk

W ubiegłym tygodniu, gościliśmy aktorów Teatru Urwis, którzy przygotowali dla naszych milusińskich fantastyczne przedstawienie :) Zapraszamy do pełnej relacji TUTAJ!

Urodziny Mikołaja

27.09.2013 świętowaliśmy urodziny naszego nowego ucznia – Mikołaja, który z tej okazji zabrał swoich kolegów i koleżanki do pizzerii, nie zapomniał także o tych, którzy czekali na niego w Ośrodku! :) Po wspólnym odśpiewaniu 100lat, nadeszła pora na życzenia i poczęstunek… Zapraszamy do fotorelacji na facebooku :)  

Wycieczka do Nadleśnictwa Drewnica

24.09.2013 pojechaliśmy na jesienną wycieczkę do Nadleśnictwa Drewnica, które od 2005 roku wchodzi w skład Leśnego Kompleksu Promocyjnego “Lasy Warszawskie”. Przewodniczki zabrały nas na interesujący spacer Ścieżką Edukacji Leśnej, na którym poznaliśmy wiele leśnych sekretów, a tuż po nim, w otoczeniu zmieniającej się przyrody, zjedliśmy wyśmienite kiełbaski z grilla :) Szczegółów dowiecie się na naszym facebookowym profilu!

Zebranie

Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami (w grupach), które odbędzie się 25.09.2013 (środa) o godz. 16.30 w obu budynkach OREW: przy ul. Piłsudskiego 13 oraz 1-go Maja. W przypadku nieobecności prosimy o ewentualny kontakt telefoniczny.

www.rodzina.gov.pl

Wszystkim rodzicom gorąco polecamy stronę www.rodzina.gov.pl Strona powstała przy współpracy: ministerstwa zdrowia, ministerstwa pracy, ministerstwa edukacji, ministerstwa transportu oraz kancelarii premiera. Jest to tzw. wersja beta, którą będzie systematycznie ulepszana i uzupełniana. W serwisie znalazły się informacje o tym jak państwo pomaga rodzinom na różnych etapach życia: • przy opiece nad ciężarnymi mamami, • przy narodzinach … Czytaj dalejwww.rodzina.gov.pl

Zajęcia kulinarne

Zajęć kulinarnych czas zacząć! Niech nikt się nie martwi, w tym roku również będziemy Wam prezentować nasze smakowite dzieła kulinarne. Bądźcie z nami na bieżąco :) Wszystkie zdjęcia znajdziecie na facebooku. Na początek przedstawiamy placki zmieniaczane oraz gofry :)

18-te urodziny Huberta :)

W ostatnich dniach 18-te urodziny obchodził nasz podopieczny Hubert. Z tej okazji, dzisiaj w naszym ośrodku odbyła się huczna impreza, na której nie mogło zabraknąć tortu, prezentów i życzeń. Sto lat dla solenizanta! :) Pełna relacja na naszym profilu na facebooku. Zachęcamy do oglądania.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress