Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki, 26-go maja o godzinie 13.00 odbędzie się msza święta w Kościele św. Józefa Robotnika w Wołominie. Po mszy zapraszamy wszystkich, a szczególnie Mamy, do OREW-u przy ul. Piłsudskiego 13  na małą niespodziankę ! :)

Bal Integracyjny 2013

 Polskie Stowarzyszenie  na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Wołominie zaprasza na Bal Integracyjny z okazji Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Wołominie, w dniu 28.05.2013r. o godzinie 11.00 Impreza odbywa się pod Patronatem Starosty Wołomińskiego oraz Burmistrza Wołomina 

Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną 2013 – Pełna Kultura!

W ramach Dnia Godności 2013 – Pełna Kultura! 11 maja odbędzie się Msza Święta Jubileuszowa (godz. 10.00) w Kościele pod wezwaniem św. Aleksandra, Plac Trzech Krzyży. Atrakcje towarzyszące: wystawa malarstwa artystów z niepełnosprawnością intelektualną (Ministerstwo Gospodarki, Plac Trzech Krzyży 3/5), spektakl teatru „Biuro Rzeczy Osobistych” z Gdyni (godz. 13.00, Związek Artystów Scen Polskich, Al. Ujazdowskie … Czytaj dalejDzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną 2013 – Pełna Kultura!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress