WIERSZEM I SERCEM MALOWANE

Już po raz 9-ty braliśmy udział w Powiatowym Przeglądzie Umiejętności Artystycznych Osób Niepełnosprawnych “Wierszem i Sercem Malowane”.  Wspólnie przygotowaliśmy przedstawienie muzyczno-taneczne pt. “Zimowy taniec”. Obejrzeliśmy też występy uczniów z innych placówek. Wzięliśmy również udział w konkursie plastycznym “Wesołe Bałwanki”. Nasza Bałwanka Hawajka wzbudziła entuzjazm odwiedzających wystawę. Cała impreza odbywała się w Miejskim Domu Kultury w … Czytaj dalejWIERSZEM I SERCEM MALOWANE

WYSPY LEONARDA

Z okazji Mikołajek wybraliśmy się do sali zabaw  “Wyspy Leonarda” w Kobyłce. Świetnie się bawiliśmy w basenie z piłeczkami i na placu zabaw. Z pomocą Pań przygotowaliśmy świąteczne kartki oraz bombki. Nie lada atrakcją był chodzący Tygrys. Wspólną zabawę zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.

ANDRZEJKI

Uczniowie z Ośrodka przy ul. 1 Maja wraz z nauczycielami przygotowali Imprezę Andrzejkową dla dzieci z obu Ośrodków. Laliśmy wosk, wróżyliśmy a przede wszystkim świetnie się bawiliśmy na dyskotece.

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji wychowawcy przygotowali gry i zabawy, w których brali udział wraz z uczniami. Były tańce, kalambury, karmienie nauczycieli z zawiązanymi oczami i dyskoteka. Wspólne świętowanie dało wszystkim dużo radości.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress