“Wiosenny Piknik Integracyjny”

30 kwietnia 2009 na terenie naszego Ośrodka odbył się ” Wiosenny Piknik Integracyjny”. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież z naszej placówki oraz maluchy z pobliskiego przedszkola ” Jas i Małgosia”. Imprezę rozpoczęliśmy od zapoznania się ,następnie odbyły się różne  zabawy i konkursy ruchowe na powietrzu, przeplatane słodko-owocowym poczęstunkiem , a także grillowanymi kiełbaskami. Atmosfera … Czytaj dalej“Wiosenny Piknik Integracyjny”

5 maja Dniem Godności Osób Niepełnosprawnych

„Patrz na moja siłę, a nie na słabości, dzisiaj zrobiłem to co wczoraj było niemożliwe”.

Dzień Godności Osób Niepełnosprawnych przypomina o istnieniu ludzi z pozoru bezbronnych, słabych, szukających miejsca w trudnej rzeczywistości. W dużej mierze ich egzystencja zależy od naszego stosunku do niepełnosprawności, od chęci zaakceptowania ich „inności” oraz zrozumienia, że są to osoby mające swoją godność, prawa, jak również obowiązki.

Czytaj dalej5 maja Dniem Godności Osób Niepełnosprawnych

Śniadanie Wielkanocne

Dnia 07.04.2009 roku odbyła się uroczystość wielkanocna dla uczniów i pracowników naszego Ośrodka. Siedząc przy świątecznym stole, w wyjątkowym i podniosłym nastroju, oglądaliśmy występ naszych podopiecznych.  Serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wiosennego nastroju w rodzinnym gronie oraz Wesołego Alleluja, wszystkim obecnym złożyła Przewodnicząca Koła p. Bożena Mielczarek. Po oficjalnej części nadszedł czas na … Czytaj dalejŚniadanie Wielkanocne

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress